Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości węgla. Dysponujemy różnym sortymentem węgla kamiennego – orzech, kostka, ekogroszek. Świadczymy także usługę workowania, a zakupiony towar dostarczamy we wskazane przez klienta miejsce. Dbamy, aby transport odbywał się w szybki i bezpieczny sposób.

  • Orzech

Orzech to wysokokaloryczna klasa węgla kamiennego. Jego granulacja mieści się w przedziale między 40 a 80mm. Przy wysokiej przydatności opałowej zawiera bardzo mało siarki, przez co jest bardzo wydajny, wygodny i bezpieczny. Można spalać go w wielu rodzajach kotłów, m.in. w kotłach konwencjonalnych, tradycyjnych, zasypowych typu nowego i starego – w tym w kotłach żeliwnych, stalowych i kaflowych. Oferujemy możliwość pakowania.

Dostępność: luz, worek (25 kg)

  • Kostka

Kostka to klasa węgla kamiennego o granulacji między 63 a 200mm. Jest bardzo kaloryczna i zawiera mało siarki. Efektem jest wolno spalający się materiał, który oddaje dużo ciepła. Może być stosowany w wielu rodzajach kotłów. Nadaje się do piecy tradycyjnych, konwencjonalnych, bez podajnika, a także pieców zasypowych starego i nowego typu (kaflowych, żeliwnych i stalowych).

  • Workowany

W naszej ofercie znajduje się też węgiel workowany. Dzięki wygodnym opakowaniu jest łatwy w transporcie i użyciu.

  • Ekogroszek

Ekogroszek to bardzo popularny sortyment (klasa) węgla kamiennego. Jego największe zalety to bardzo niska zawartość siarki, popiołu i niska spiekalność.

Dzięki temu produkt nie wpływa niekorzystnie na żywotność układu kominowego i samego kotła, rzadziej musimy go czyścić oraz nie koksuje się. Oferujemy możliwość pakowania.

TRANSHEN
Paweł Sołdan

ul. Rzeszowska 32
39-100 Ropczyce
woj. podkarpackie

Rzeszów, Dębica, Mielec, Wielopole Skrzyńskie, Pustków, Kolbuszowa, Strzyżów, Przecław, Głogów Małopolski