Firma Transhen na Podkarpaciu w Ropczycach

Jesteśmy na rynku już od ponad 15 lat! Początki naszej działalności sięgają 2005 roku – wtedy rozpoczęliśmy specjalizację w sprzedaży kamienia naturalnego z Polski oraz surowca importowanego z Grecji i Włoch. Przez lata konsekwentnie rozszerzamy zakres naszej działalności stale odpowiadając na zmienne potrzeby naszych klientów.

Obecnie posiadamy w ofercie szerokie portfolio produktów niezbędnych do budowy drogi. Oferujemy najwyższej jakości kruszywa, surowce sypkie, przesianą ziemię różnego rodzaju czy naturalny dekoracyjny kamień ogrodowy. Ponadto w naszej ofercie znajduje się m.in. m.in: piasek, pospółka, kliniec, tłuczeń, grys, żwir, kamień techniczny, ścieżkowy elewacyjny i budowlany. Posiadamy też elementy wyposażenia o charakterze ozdobnym, m.in. gabiony metalowe i betonowe donice.
Obok kruszyw o przeznaczeniu budowlanym dysponujemy wysokiej jakości węglem o dużej kaloryczności.

Gwarantujemy transport! Dysponujemy własnymi wywrotkami, dlatego naszym klientom zapewniamy transport zakupionego towaru pojazdami: 3,5t, 6,5t, 12t, 18t, 24t. Zapewniamy terminowość i bezpieczeństwo transportu!
Nasz park maszynowy to nie tylko pojazdy transportowe. Oferujemy szereg usług koparkami i zakładanie trawników. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu po więcej informacji!