W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kamieni ozdobnych i ogrodowych. Doskonale sprawdzają się jako estetyczny element przydomowego ogródka. Można wykonać z nich ozdobne pasy wokół budynku, przykuwające wzrok rabatki czy kolorowe mozaiki według własnego projektu. Dysponujemy także kamieniem elewacyjnym, który nada Twojemu domu unikalny charakter. Kamienie ścieżkowe doskonale sprawdzą się jako podkład do ścieżek czy podjazdów, a kamień budowlany można wykorzystać jako bardzo ładnie wyglądające obrzeża np. do kaskad czy oczek wodnych. Oferujemy również kamienie o specjalnym przeznaczeniu, np. kamienie do akwarium.

Nasza oferta zawiera m.in.:
  • kamień ogrodowy dekoracyjny: grysy, żwiry, otoczaki, kora kamienna,
  • kamień elewacyjny: nieregularny,
  • kamień budowlany na obrzeża, skarpę, kaskadę, oczko wodne,
  • kamień ścieżkowy, na podjazd, taras, altanę,
  • kamień dekoracyjny,
  • kamień na schody,
  • kamień do gabionów,
  • kostkę granitową,
  • kamienie ozdobne do akwarium.

Grysy i otoczaki – naturalne ozdobne kamienie ogrodowe w naszej ofercie

Naturalny kamień to doskonały materiał do przyozdobienia ogrodu. Nasza kompleksowa oferta zawiera również grysy i otoczaki, które idealnie nadają się do wyjątkowej dekoracji. Kamień, jako materiał naturalny, jest unikatowy. Jego piękno tkwi w niepowtarzalności. Chętnie stosuje się go do wykańczania ścieżek, rabatek, kaskad, oczek wodnych czy podjazdów, ale zakres jego wykorzystania ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Tego rodzaju materiał sprawdzą się zarówno wokół domu jak i na działce.

Grys to kruszywo o szerokim spektrum zastosowań. Wynika to z jego różnorodności kolorystycznej – w naszej ofercie znajduje się kamień w kolorze białym, kremowym i czarnym – a także zróżnicowania pod kątem faktury. Grys stanowi najbardziej popularny element ozdobny. Najczęściej wykańcza się nim oczka wodne, przestrzeń wokół roślin, podkreśla ścieżki i podjazdy, podsypki pod budynki itp. Jest uniwersalny ponieważ oprócz koloru i faktury można dobrać odpowiedni stopień wytrzymałości: występuje w formie drobnej, ozdobnej i bardziej wytrzymałej.

Otoczaki cieszą się szczególnym uznaniem działkowiczów, ogrodników i architektów krajobrazu. Te kamienie pozwalają na osiągnięcie w łatwy sposób doskonałych i unikatowych efektów wizualnych. Szczególnie interesujące rezultaty można osiągnąć łącząc je z innymi kamieniami ozdobnymi, np. z grysem. Możesz być pewien, że nikt nie ominie takich ozdób bez podziwu!

Kamień ścieżkowy to materiał o przeznaczeniu jako podkład na ścieżki, podjazdy czy chodniki ogrodowe. Nie tylko sprawdza się pod względem praktycznym – jest bardzo wytrzymały i stanowi doskonałą alternatywę dla kostki brukowej – ale także pod kątem wizualnym. Tego rodzaju ścieżki pełnią rolę dekoracyjną i doskonale komponują się z zieloną przestrzenią.

Ozdobne i dekoracyjne kamienie dostarczamy pod wskazany adres!

TRANSHEN
Paweł Sołdan

ul. Rzeszowska 32
39-100 Ropczyce
woj. podkarpackie

Rzeszów, Dębica, Mielec, Wielopole Skrzyńskie, Pustków, Kolbuszowa, Strzyżów, Przecław, Głogów Małopolski